Przejdź do treści

Wyciek gazu na stacji paliw w Wałczu. Ewakuowano 42 osoby

Zablokowana została ulica Wronia w Wałczu. Na stacji paliw doszło do wycieku gazu propan-butan ze zbiornika o pojemności 4 m³. Na miejscu pracują strażacy z KP PSP w Wałczu (4 zastępy), Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Chemiczno-Ekologicznego oraz wojskowa straż pożarna. Teren

Info Wałcz
Info Wałcz
Aktualizacja: ~1 min czytania 0 komentarzy

Zablokowana została ulica Wronia w Wałczu. Na stacji paliw doszło do wycieku gazu propan-butan ze zbiornika o pojemności 4 m³.

Na miejscu pracują strażacy z KP PSP w Wałczu (4 zastępy), Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Chemiczno-Ekologicznego oraz wojskowa straż pożarna. Teren działań zabezpiecza policja. Na miejsce zdarzenia udał się również komendant powiatowy PSP.
Ze względów bezpieczeństwa ewakuowano 42 osoby znajdujące się w promieniu 200 metrów od stacji paliw. Jak informują służby, sytuacja jest poważna.

Powiązane artykuły

Komentarze

Dołącz do dyskusji.

Badz pierwsza osoba, ktora skomentuje ten artykul.

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * sa obowiazkowe.