Studio Tańca Po Sufit przygotowuje wydarzenie podsumowujące kolejny sezon. Podczas uroczystej gali w Wałeckim Centrum Kultury 23 czerwca na scenie zaprezentują się dzieci, młodzież i dorośli uczestniczący w zajęciach tanecznych studia.
Po Sufit specjalizuje się w nauce tańca hip-hop oraz popularyzowaniu kultury hip-hopowej.
Gala jest dla tancerzy okazją do zaprezentowania swoich rosnących z roku na rok umiejętności przed licznie zgromadzoną publicznością.
Tradycyjnie uczestnicy otrzymują nagrody, dyplomy, medale, wyróżnienia i vouchery.

Komentarze
Dołącz do dyskusji.
Badz pierwsza osoba, ktora skomentuje ten artykul.