Przejdź do treści

Dziecięca radość w Człopie

Co to był za dzień! 30 czerwca plac przy Domu Kultury w Człopie zamienił się w prawdziwą krainę uśmiechu, zabawy i dziecięcej radości. Okazją były oczywiście gminne obchody Dnia Dziecka. Imprezę otworzyła zastępca burmistrza Człopy Elżbieta Drab, która serdecznie przywitała

Tomasz Chruścicki
Tomasz Chruścicki
Aktualizacja: ~2 min czytania 0 komentarzy

Co to był za dzień! 30 czerwca plac przy Domu Kultury w Człopie zamienił się w prawdziwą krainę uśmiechu, zabawy i dziecięcej radości. Okazją były oczywiście gminne obchody Dnia Dziecka.


Imprezę otworzyła zastępca burmistrza Człopy Elżbieta Drab, która serdecznie przywitała wszystkie dzieci oraz ich rodziców. W imieniu burmistrza Bartosza Nowickiego przekazała najmłodszym mieszkańcom miasta i gminy najwspanialsze życzenia – ogromu radości, bezpiecznych i beztroskich dni oraz uśmiechu na każdy dzień roku. Kilka serdecznych słów do dzieciaków skierowała również dyrektor Domu Kultury Jolanta Drabińska.
O to, by nikt się nie nudził, zadbała Fabryka Radości. Na dzieci czekało mnóstwo bezpłatnych niespodzianek, w tym m.in. gigantyczne dmuchańce, szalone gry, animacje i zabawy integracyjne oraz to, co tygryski lubią najbardziej, czyli chrupiący popcorn i słodka wata cukrowa.

Prawdziwym hitem imprezy był potężny robot Transformers, który wywołał ogromny zachwyt i stał się gwiazdą wspólnych zdjęć!
– Dziękujemy pracownikom Domu Kultury w Człopie za świetną organizację, Fabryce Radości za mnóstwo energii, a mieszkańcom za tak liczną obecność i wspólnie spędzony czas. To Wasz uśmiech jest dla nas najważniejszy! – podsumowuje J. Drabińska.

Oprac. tc

Powiązane artykuły

Komentarze

Dołącz do dyskusji.

Badz pierwsza osoba, ktora skomentuje ten artykul.

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * sa obowiazkowe.